Blonde Cremedeco Bleaching Cream

Neohodnoceno
 

Krémový melír, který lze aplikovat v celé délce vlasu až ke kořínkům. Díky krémovému složení je šetrnější k vlasovému vláknu i pokožce. Vhodný pro všechny techniky.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
319 Kč
Kód produktu 180
Značka Kléral
Kategorie Novinky
 

Cremedecò má stejnou zesvětlující sílu jako pudry, protože jeho složení je bez amoniaku, navíc je obohaceno o rostlinné oleje a pečuje o pokožku i vlasy a chrání je před negativním působením zesvětlujících prvků. Na rozdíl od prášků se nerozptýlí do prostředí, čímž se zabrání všem typickým nepříjemným drážděním prášků, nevyžaduje žádnou specifickou techniku ​​ani připravovat, ani nanášet: pouhým smícháním s OXIDAČNÍ EMULZÍ umožňuje získat dokonalou homogenitu míchat velmi rychle. (Prosím, nepoužívejte tekuté okysličovadlo).

Cremdecò nebobtná, nevysychá, neuvolňuje žádnou tekutinu a umožňuje nejen splnit všechny požadované zesvětlující tóny, ale může také zkrátit dobu pokládky, čímž kontroluje namáhání pokožky i vlasů.

Cremdecò ocení i nejnáročnější zákazník díky jeho krémovému a jemnému vzhledu, jemné vůni, zkrácené době pokládky a snadnému použití, což jsou všechny vlastnosti, které z něj dělají jedinečný a inovativní produkt. Cremdecò aplikací je tolik díky jeho zesvětlující síle až do šesti tónů: pruhy, sluneční paprsky, světelné koupele jsou rychle realizovány s ohledem na strukturu vlasů; s Cremdecò je také možné moření kosmetických barviv.

Způsob použití: Smíchejte s peroxidem   v poměru 1:2 (na 1 odměrku krému 2 odměrky peroxidu). Důkladně promíchejte dokud nevznikne krémová emulze. Aplikujte na vlasy, nechte působit 25-40 min v závislosti na kvalitě vlasu a použité oxidační kapacity peroxidu.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: